GİRİŞ YAP

veya üye ol

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Barış Gross Market’ten Alışveriş Yapmalıyım?

Online alışveriş mağazamız meyve,sebze’den şarküteriye, kozmetik’den deterjana zengin ürün çeşidi ile uygun uygun fiyatları ve güler yüzlü personeli ile kaliteyi uzaklarda aramayın diyerek alışverişlerinizi adresinize kadar getirmektedir.

Neden Üye Olmalıyım?

Barış Gross Online Markete üye olduğunuzda, Barış Gross Online market’te düzenlenen tüm kampanya, indirim ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. Barış Gross Online siparişlerinizin tamamlanması için sizden istenen iletişim bilgileri,teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgileri her defasında yeniden yazmak zorunda kalmazsınız. Barış Gross Online Market’ten daha önce yaptığınız siparişleri görebilir favori ürün listenizi hazırlayıp daha hızlı sipariş oluşturmanıza size yardımcı olur.

Nasıl Üye Olabilirim?

Barış Gross Online Market’e üye değilseniz GİRİŞ YAP menüsün’den e-posta adresinizi yazarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve üyelik formunu doldurduktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ürün/Ürünleri nasıl iade edebilirim?

Kapıda yapılan ödeme seçeneklerinden birini seçtiyseniz iade etmek istediğiniz ürünü teslimat anında almamanız yeterlidir. İade ürün ve ürünleri daha sonra teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde BARIŞ GROSS MARKET mağazalarından değiştirebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Kapıda Nakit Ödeme

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme

Online Ödeme

Teslimat Alt Limiti Ve Tutarı Ne Kadardır?

Teslimat Alt Limit Tutarı 100 TL

Teslimat Ücreti 15 TL